Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 2010 елның 18 ноябрендәге 906 номерлы карары белән расланган Татарстан Республикасы министрлыгы, Дәүләт комитеты, ведомствосы каршындагы Иҗтимагый совет турында типлаштырылган нигезләмәгә үзгәрешләр кертү мәсьәләләре буенча киңәшмә

2021 елның 26 гыйнвары, сишәмбе

2021 елның 26 гыйнварында Татарстан Республикасы юстиция Министрлыгында видеоконференцэлемтә режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 18.11.2010 № 906 карары (Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының 28.12.2020 ел, № 935 хаты нигезендә) белән расланган Татарстан Республикасы министрлыгы, Дәүләт комитеты, ведомствосы каршындагы Иҗтимагый совет турында типлаштырылган нигезләмәгә үзгәрешләр кертү мәсьәләләре буенча киңәшмә узды.

Киңәшмәдә катнашучыларның билгеләнгән мәсьәләләр буенча тәкъдимнәре тыңланды һәм тикшерелде.

Утырышта ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» ннән бюджет өлкәсен мониторинглау бүлеге башлыгы Җиһаншина Л. А. һәм дәүләт (муниципаль) эшләренең һәм хезмәт күрсәтүләренең региональ исемлеген алып бару секторы мөдире Коршунов С. А. катнаштылар.