“Татарстан Республикасы хокук бозуларны профилактикалау буенча Хөкүмәт комиссиясе утырышы”

2017 елның 7 августы, дүшәмбе

2017 елның 7 августында Министрлар Кабинетында видеоконференция режимында Татарстан Республикасы хокук бозуларны профилактикалау буенча Татарстан Республикасы Хөкүмәт комиссиясе утырышы узды. Анда түбәндәге сораулар каралды:

1. Транспорт объектларында хокук тәртибен һәм иминлекне тәэмин итүгә юнәлтелгән эш торышы буенча;
  2. Наркомания белән авыручылар санын кимүгә  юнәлдерелгән чараларны активлаштыру турында;
  3. күчмә тикшерү буенча аерым муниципаль районнарында хокук бозуларны профилактикалау эшенең торышы нәтиҗәләре турында.

Киңәшмә эшендә  ДБУ “Икътисади һәм социаль тикшеренүләр Үзәге”нең  директоры А.Н.Кудрявцева катнашты.