2022 елның 24 гыйнвары, дүшәмбе

2022 елның 24 гыйнварында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К.Нигматуллин җитәкчелегендә республиканың кызыксынган министрлыклары һәм ведомстволары җитәкчеләре катнашында ятим балаларга бирү өчен торак бинаның аңа карата куела торган таләпләргә туры килүе турында бәяләмәләрне әзерләү өчен ведомствоара комиссия төзүнең максатка ярашлылыгы мәсьәләсе буенча киңәшмә булды.

Киңәшмә эшендә ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге»ннән директор Кудрявцева А.Н. катнашты һәм чыгыш ясады.