Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р. К. Нигъмәтуллин катнашында «Татарстан Республикасы җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре Министрлыгының 2020 елда эш нәтиҗәләре һәм 2021 елга бурычлар» темасына Татарстан Республикасы җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы коллегиясе

2021 елның 14 гыйнвары, пәнҗешәмбе

2021 елның 14 гыйнварында Татарстан Республикасы җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре Министрлыгының актлар залында Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин катнашында «Татарстан Республикасы җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгының 2020 елдагы эш нәтиҗәләре һәм 2021 елга бурычлар» дигән темага Татарстан Республикасы җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре Министрлыгының коллегиясе булды.

Коллегиядә катнашучыларга Министрлык эшчәнлеге турында видеоролик күрсәтелде.

Коллегия утырышында Татарстан Республикасы җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министры Ф.Ә. Әһлиуллин 2020 елда Министрлык эшенә йомгак ясады, шулай ук 2021 елга приоритетларны атады.

ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» ннән коллегия эшендә видеоконференцэлемтә режимында директор урынбасары Гарипов А. Ш. катнашты.