апрель, 2018 ел
чәршәмбе

2018 нче елның 11 нче апрелендә  Татарстан Республикасының яшьләр эшләре һәм спорт буенча Министрлыгында Татарстан Республикасының спорт әзерлеге учреждениеләренә адреслы ярдәм күрсәтү өчен федераль бюджеттан субсидияләр үзләштерү мәсьәләсе буенча киңәшмә узды.

Киңәшмәдә ДБУ "Татарстан Республикасының икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәгенең" баш белгече Р.А.Хасанов катнашты.

2018 нче елның 11 нче апрелендә  Татарстан Республикасының инвестицион үсеш Агентствосы каршындагы Иҗтимагый совет һәм « Финанс капиталы, инвестицияләр» проект мәйданчыгының  уртак утырышы узды. Анда Татарстан Республикасының 2030 елга кадәр социаль-икътисадый үсеше Стратегиясенә үзгәрешләр кертү сораулары каралды. Утырышта, шулай ук, Татарстан Республикасы конгресс-күргәзмә чаралары мәсьәләләре каралды.

Киңәшмәдә ДБУ "Татарстан Республикасының икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәгенең" директор урынбасары  Р.М.Даутов катнашты.