Эшкуарлык буенча ТР Президенты каршындагы Советның XIII киңәйтелгән утырышы узды

2019 елның 14 октябре, дүшәмбе

14 октябрьдә Казанда «Пирамида» мәдәни-күңел ачу комплексында Татарстан Республикасы Президенты каршындагы Эшкуарлык Советының XIII киңәйтелгән утырышы узды. Утырыш эшен ачып, Рөстәм Миңнеханов Совет 4 ел дәвамында үз эшен алып бара, дип искәртте. Төп бурычлар үзгәрешсез кала – бу эшлекле климатны яхшырту һәм республиканың инвестицион потенциалын үстерү.

ТР Президенты каршындагы Эшкуарлар хокукларын яклау буенча вәкаләтле вәкил вазыйфаларын башкаручы Венера Камалова үз докладында Татарстанның эшлекле активлыгы рейтингы нәтиҗәләрен җиткерде.

Чарада ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр Үзәге»нең директоры А. Н. Кудрявцева катнашты