2019 елның 6 мае, дүшәмбе

2019 елның 6 маенда Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында Татарстан Республикасында дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр күрсәтүнең күпфункцияле үзәкләре челтәре эшенең нәтиҗәлелеген арттыру буенча Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты утырышы узды.

«Татарстан Республикасында дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр күрсәтүнең күпфункцияле үзәге» ДБУ директоры Мозаффарова Л.А. КФҮ челтәренең казанышлары һәм үсеш перспективалары турында сөйләде.

Очрашуда катнашучылар КФҮнең мәгълүмати-технологик инфраструктурасын камилләштерүгә бәйле актуаль мәсьәләләр һәм муниципаль хезмәтләр күрсәткәндә КФҮ белән үзара хезмәттәшлек турында фикер алыштылар.

Утырыш эшендә ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр Үзәге»нең директоры Кудрявцева А. Н. катнашты.