Торак коммуналь хезмәтләр күрсәткәндә гражданнарның законлы хокукларын һәм мәнфәгатьләрен тәэмин итү буенча Республика ведомствоара комиссиясе утырышы

2018 елның 2 августы, пәнҗешәмбе

2018 елның 1 августында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында торак коммуналь хезмәтләр күрсәткәндә гражданнарның законлы хокукларын һәм мәнфәгатьләрен тәэмин итү буенча Республика ведомствоара комиссиясе утырышы узды. Анда Татарстан Республикасында җылылык 2017/2018 ел периодында ягулык-энергетика оешмаларының һәм торак-коммуналь комплексларының эш йомгаклары һәм 2018/2019 ел  периодына  ягулыкка әзерлек буенча бурычлар каралды.

Утырышта ДБУ "Татарстан Республикасының икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәгенең" директоры А.Н.Кудрявцева катнашты.